ZAMÓWIENIA SPECJALNE

ZAMÓWIENIA SPECJALNE

Oprócz prac dostępnych w galerii, można również zamówić obraz na indywidualne zamówienie. Postacie znajdujące się na obrazie, przypominają wówczas te ze zdjęć, które dostarczy mi klient. Zachowują one charakterystyczną dla moich prac stylizację, lecz przez ujęcie pewnych szczegółowych cech jak kolor oczu, fryzura, okulary, strój nie pozostawiają wątpliwości o kim jest mowa. To samo dotyczy motywów i scenerii w jakiej odgrywa się cała historia. Może to być jakiś konkretny pokój, biuro, ogród, jacht czy przestrzeń totalnie abstrakcyjna. Wśród przedstawionych elementów może znaleźć się czyjaś ulubiona kanapa, instrument, motocykl, pamiątkowy wazon czy ukochany kot. Jeśli wolisz, aby koty z obrazu przypominały Twoje, prześlij zdjęcie swojej wesołej gromadki. Również kolorystyka i oprawa jest kwestią, którą ustalam wspólnie z klientem. Podsumowując, możesz mieć stuprocentowy wpływ na to, co znajdzie się na zamówionym przez Ciebie obrazie, ja zawsze służę radą i nieograniczoną pulą pomysłów.

KARYKATURY

Wykonuję karykatury na zamówienie. Staram się w nich uchwycić i uwydatnić najbardziej charakterystyczne cechy twarzy w sposób łagodny lub bardziej dosadny – wszystko wedle życzenia klienta. Jestem też otwarta na wszelkie sugestie, mogę dorysować jakiś atrybut, gadżet, scenerię, aby jak najdokładniej zrealizować wizję zamawiającego. Taką pracę mogę stworzyć w różnych technikach; węglu – w przypadku prac czarno-białych oraz w kolorowej suchej pasteli. Do gotowej pracy  zaproponować mogę również oprawę wówczas klient odbiera gotowy obraz do powieszenia na ścianę.

PORTRETY

Oferuję również portrety na zamówienie. Może być to ujęcie bardzo realistyczne, wierne, bądź nieco mniej dosłowne, bardziej malarskie. Zaproponować mogę tu różne techniki. W przypadku pracy czarno-białej będzie to ołówek bądź węgiel, natomiast w kolorowej suchy pastel bądź olej na płótnie. Wykonuję również portrety zbiorowe, rodzinne, ślubne. Taką gotową pracę mogę również oprawić na życzenie klienta.

KOPIE

Wykonuję też kopie obrazów we wszystkich możliwych technikach malarskich i rysunkowych. W taki to sposób, można zasilić galerię domową ulubionym „dziełem” sprzed wielu wieków. Gwarantuję wierność z oryginałem w każdym szczególe. Stosuję najwyższej jakości materiały plastyczne, co zapewnia trwałość i zamierzony efekt.

ILUSTRACJE DO KSIĄŻEK

Jedną z moich ulubionych dziedzin jest ilustracja. Można tu ponieść wodze fantazji i na moment przenieść się do innego świata. Za każdym razem pracując nad tekstem staram się stworzyć zupełnie inną rzeczywistość, żeby jak najciekawiej zilustrować to, co jest w nim zawarte. Czasami bardziej dosłownie, czasami abstrakcyjnie, wszystko zależy od inspiracji przeczytaną historią oraz oczywiście sugestii autora.

Instagram


@ ohmycat.pl

Instagram did not return a 200.