DLA FIRM

To oferta dla firm, agencji organizujących eventy artystyczne a także dla prywatnych klientów. Propozycje, które opisuję poniżej doskonale uatrakcyjnią każdą imprezę, spotkanie czyniąc je ciekawszym i niezapomnianym dla uczestników. Moje prawie 20-letnie doświadczenie w udziale w tego typu przedsięwzięciach pozwala na zapewnienie najwyższej jakości proponowanych usług.

KARYKATURY

 Uczestnik imprezy w ciągu kilku, kilkunastu minut otrzymuje swoją podobiznę w „krzywym zwierciadle”. Jestem otwarta na sugestie modela dotyczące Jego wizerunku. Mogę dorysować jakiś atrybut, bądź ująć charakterystyczne cechy nieco łagodniej, jeśli sobie tego gość zażyczy. Rysunek wykonany jest węglem na kartce papieru o formacie A3. To atrakcja zawsze ciesząca się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród Pań jak i Panów.

PORTRETY

Uczestnik    imprezy     w   ciągu   kilkunastu  minut  otrzymuje swoją podobiznę wykonaną     ołówkiem  bądź  węglem na kartce papieru o formacie A3. Prace charakteryzują  się  niewątpliwą  trafnością  i  szybkim czasem wykonania. Taki portret jest świetną pamiątką dla gości, która pozostanie na wiele lat. To atrakcja zawsze ciesząca się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród Pań jak i Panów.

CHARAKTERYZACJA TWARZY

W parę minut zamieniam twarz danej osoby w postać nie do poznania. Można stać się na jeden wieczór hrabią Drakula, Szrekiem, gnijącą panna młodą czy dzikim lampartem. To doskonała oferta w okresie karnawału ale również w ciągu całego roku. Wywołuje wiele emocji i radości wśród zaproszonych gości.

TATUAŻE Z HENNY

Wykonywane są podczas trwania imprezy. Goście wybierają sobie motyw spośród paruset wzorów zawartych w katalogu, następnie nanoszę go na skórę. Można  również  zasugerować  jakiś  swój własny , wymyślony  –  wedle życzenia. Może być to np. logo firmy, czy jakieś słowo, napis. Taki tatuaż utrzymuje się na skórze przez parę  dni,   to  doskonała okazja więc, żeby pozwolić sobie na chwilę szaleństwa.

BOMBKI Z DEDYKACJĄ

Wykonuję  na  poczekaniu  w trakcie  trwania  eventu  ręcznie zdobienia na bombkach wedle życzenia gościa. Może znaleźć się na nich namalowane imię, specjalne życzenia, logo firmy czy inny wybrany motyw. Taką bombkę można potem sprezentować bliskiej osobie, kontrahentowi, czy powiesić w biurze.

KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE, ZAPROSZENIA

W ofercie firmy znajdują się również ręcznie robione kartki okolicznościowe – bożonarodzeniowe,  wielkanocne,  walentynkowe,  urodzinowe  itp.  oraz zaproszenia  –  na  ślub,  urodziny,  chrzest czy  inną okazję.   Każdy  projekt tworzony jest indywidualnie zgodnie z sugestiami klienta. Elementy użyte do zrobienia  takiej  kartki  czy  zaproszenia  są  cżęściowo  ręcznie malowane, wycinane,  naklejane w  formie  kolażu.  Pojawić się tu może logo  firmy  czy konkretny tekst czy kolorystyka.  Są  jedyne i niepowtarzalne  co  czyni  je wyjątkowym upominkiem dla kontrahentów w okresie świątecznym.Tworzenie ręcznie  robionych kartek jest  również  świetną atrakcją w trakcie  trwania eventów. Wykonuję je wówczas na poczekaniu z przygotowanych  wcześniej elementów a klient ma możliwość wyboru motywów, treści, grafiki. To świetny pomysł na uatrakcyjnienie imprez świątecznych  i  walentynkowych.

Instagram


@ ohmycat.pl

Instagram has returned invalid data.